ПРО АВТОРА   

 

 

 

Джон Біверс народився у 1912 р. в Йоркширі, в Англії. З 1929 р. навчався у Кембріджському університеті, який блискуче закінчив, отримавши дипломи з відзнаками за дві спеціальності. У 30-і роки розпочав журналістську кар’єру у газеті Манчестер Дейлі Діспач.У 1934 р. був призначений літературним редактором газети Сандей РеферсПеред початком Другої світової війни почав працювати у газеті Дейлі Експреспомічником головного редактора, а незабаром став редакційним асистентом у Міністерстві інформації. 

Погане здоров’я стало причиною звільнення з військової служби під час війни. Тож у 1941 р. він розпочав працю у Британській Службі радіоновин (на сьогодні ще і теленовин), знаній у світі як Бі-Бі-Сі,де й залишався аж до 1969 р., займаючи керівні посади. Однак йому більш до душі була журналістська нива. 

У 50-их роках у свій вільний час він почав писати книги, поступово опубліковуючи 15 з них. Це переважно біографії святих, а також кілька перекладів духовних праць з французької. Його книга “Буря слави” (1950) кинула промінь нового розуміння на постать Святої Терези з Лізьє. Через кілька років він наново переклав і видав англійською мовою її автобіографію - “Повість про одну душу", - яка і зараз успішно друкується і розповсюджується. Також Джон Біверс переклав і опублікував “Віддання себе Божественному Провидінню” отця П’єра до Косада. 

Дана книга була завершена у 1972 р. і вийшла у світ у 1973 р., у столітній ювілей (1873 - 1973) з дня народження Св. Терези. 

Джон Біверс помер 13 вересня 1975 р., залишивши вдову, доньку і двох внуків. Псалми кажуть нам: “Дорогоцінною в очах Божих є смерть Його преподобних” (115). Дорогоцінними мають бути для Бога смерть і життя того, хто нас краще ознайомив із життям і досягненнями Його героїв. “Спочивай у мирі”.